Tekno Endüstri,
Türkiye’de satış rekoru kıran ve Ortadoğu, Balkanlar ve Rusya’da satılan  Asfalt Plentlerinin birçok ünitesini Ankara’daki kendi tesislerinde üretmektedir. Bu üniteler; çeşitli kapasitelerde soğuk agrega siloları, filler siloları, recycle üniteleri, bitum ve yakıt tankları olarak sıralanabilir.

Tüm imalatında üretim projelerini ve malzeme teknik spesifikasyonlarını kullanan Tekno Endüstri, özellikle yeni nesil dikey elektrikli bitüm tankları imalatındaki kalitesi ve teknolojisiyle özellikle tercih edilmekte ve üretimleri birçok şantiyede sorunsuz kullanılmaktadır.

Tekno merkez depo ve atölyeleri, İstanbul’da kurulu olup, her türlü tamir, bakım ve onarımları yapabilecek teknik imkanlarla donatılmıştır. Yurtiçi ve yurtdışı ekipmanların sevkiyat, kalite kontrol ve gerekli tüm lojistik ihtiyaçları bu tesislerde, konusunda uzman kişilerce yürütülmektedir. Tekno, ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı nakliyesi, ara depolama gereksinimleri, gümrükleme ve sigorta işlemlerini de kapsayan tüm lojistik hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Kurulduğu günden beri, satış sonrası hizmetlerde en yüksek standartlara ulaşmayı hedefleyen Tekno, eğitimli ve deneyimli satış sonrası ekibi ile hem yurtiçinde, hem de Türk müteahhitlerinin bulunduğu diğer ülkelerde başarıyla hizmet vermektedir. Tekno, kule vinçler, Stros inşaat asansörleri ve asfalt plentleri Türkiye dışında Kuzey Afrika, Balkanlar, Rusya, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’da da faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda konusunda bütün bu bölgelerdeki en kapsamlı yedek parça stoklarına sahip lojistik merkez olma özelliğini de taşımaktadır.

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ

Müşteri memnuniyeti
Ekip ruhu (Takım ruhu)
Çalışan memnuniyeti
Sürdürülebilir kalite anlayışı
Yenilikçi ve sürekli gelişim
Etik anlayışımız